Rajame koos atraktiivseid ja vastupidavaid spordiväljakuid!

Tegeleme sise- ja välispordiväljakute rajamise ning spordiinventari müügiga alates 2009. aastast. Tänu pikaajalisele koostööle tunnustatud tootjate ning paigaldajatega saame spordiväljakute rajamiseks pakkuda erinevat tüüpi spordiväljakute katteid ja väljakute sisustamiseks vajalikku spordiinventari.

Oleme Eestis ametlikud Sport Court, Connor Sports, Schöpp, Universal Sport (Court Royal) ja EuroAtletas kaubamärkide esindajad. Lisaks teeme koostööd paljude teiste tunnustatud tootjatega ning ka kohalike partneritega. Meie missiooniks on muuta sportimise keskkond võimalusterohkeks, atraktiivseks ja kvaliteetseks läbi eristuvate terviklahenduste.

Meie visioon on olla kõige tunnustatum ja soovitatum innovaatilisi ning kasutajate ootusi ületavaid lahendusi pakkuv spordiareenide rajaja Eestis. Väärtustame oma töös usaldusväärsust, pühendumust, ootuste ületamist, kvaliteeti, meeskonnatööd, eristumist ja edumeelsust.

Jagame uudiskirjas vähemalt kord kvartalis infot oma tegemiste, pakutavate toodete/teenuste ja kampaaniate kohta. Suhtlemiseni!

Spordiväljakute rajamine ja spordiinventar, müük ja paigaldus, hooldamine. Lisainfo: mario@spordiareenid.ee | +372 55 598 316
* näitab kohustuslikud väljad
Email Marketing Powered by Mailchimp